motoger

Podstawa filtra Volvo S80 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL

Sprzedawcy części do Volvo S80:

auto szrot samochodowy
części używane opel
auto kasacja części używane
auto części
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto czesci zamienne
giełda części
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto części zamienne
części używane amerykańskie
moto2
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto szrot
gielda czesci
giełda części poznań
części używane poznań
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl

Cena Podstawa filtra Volvo S80 Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Volvo S80 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Podstawa filtra. Wybierz części samochodowe z kategorii Filtry. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-19 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-14 - numer oferty 31303831. Część używana Podstawa filtra do Volvo S80 II FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent ma na stanie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Podstawa filtra Volvo S80 II FL 1.8 2011 pickup. Tanio Podstawa filtra Volvo S80 II FL 1.8 2011 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.8 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2011. Buda tego pięknego auta występuje w pickup i jest to pojazd marki Volvo. Ten model S80 wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym podstawa filtra i teraz mogłem naprawić samemu Volvo S80 wersja II FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Volvo S80. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ludzie mówią, że Volvo S80 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo S80 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Volvo S80. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po podstawa filtra do S80. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem podstawa filtra. Dostałem podstawa filtra od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam podstawa filtra. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Volvo S80. Kurde będę musiał znaleźć część podstawa filtra. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Volvo S80. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  podstawa filtra w Volvo S80. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć podstawa filtra do Volvo S80. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio podstawa filtra. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. podstawa filtra. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Volvo S80 na części.  


KONTAKT

tanio Podstawa filtra Volvo S80 II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Podstawa filtra Volvo S80 II FL Podstawa filtra Volvo S80 II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl